Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności

Formy płatności dostępne dla Klientów Kosa Collection

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- PayU

PayU jest operatorem płatności internetowych - wpłaty dokonane za pośrednictwem PayU różnią się od zwykłych przelewów tym, że odbiorca otrzymuje je dużo szybciej, gdyż dokonujesz ich w ramach jednego banku. Nie ponosisz żadnych opłat związanych z korzystaniem z PayU.
Płatność za pośrednictwem PayU jest bardzo prosta. Wybierz PayU jako sposób dokonania wpłaty. Wyświetli Ci się ekran, na którym zobaczysz listę banków. Wybierz na niej swój bank. W zależności od trybu, w jakim z nami współpracuje, zostaniesz do niego albo bezpośrednio przekierowany albo otrzymasz dane do wpłaty, które powinieneś wpisać po zalogowaniu do banku i wydaniu polecenia przelewu. W pierwszym przypadku po zalogowaniu do banku wystarczy zatwierdzić wyświetlony przelew kodem jednorazowym. W drugim przypadku przepisz dane, które wyświetlą Ci się na ekranie. I gotowe, sklep otrzyma Twoją wpłatę :)

- Płatności Shoper

Google Pay

BLIK

PayPo kupteraz zapłać za 30 dni

Karty płatnicze: Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl