Formy płatności

Formy płatności dostępne dla Klientów Kosa Collection

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- PayU
PayU jest operatorem płatności internetowych - wpłaty dokonane za pośrednictwem PayU różnią się od zwykłych przelewów tym, że odbiorca otrzymuje je dużo szybciej, gdyż dokonujesz ich w ramach jednego banku. Nie ponosisz żadnych opłat związanych z korzystaniem z PayU.
Płatność za pośrednictwem PayU jest bardzo prosta. Wybierz PayU jako sposób dokonania wpłaty. Wyświetli Ci się ekran, na którym zobaczysz listę banków. Wybierz na niej swój bank. W zależności od trybu, w jakim z nami współpracuje, zostaniesz do niego albo bezpośrednio przekierowany albo otrzymasz dane do wpłaty, które powinieneś wpisać po zalogowaniu do banku i wydaniu polecenia przelewu. W pierwszym przypadku po zalogowaniu do banku wystarczy zatwierdzić wyświetlony przelew kodem jednorazowym. W drugim przypadku przepisz dane, które wyświetlą Ci się na ekranie. I gotowe, sklep otrzyma Twoją wpłatę :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl