O firmie

Sklep i marka Kosa Collection jest kolekcją ubrań łączących w sobie wygodę i elegancję przez co idealne spisuje się na treningach i do noszenia w codziennych sytuacjach. Produkty powstają po wielogodzinnych przeróbkach nie na papierze a w praktyce na parkietach, salach treningowych, siłowniach..

Aby lepiej zrozumieć czym jest Kosa Collection musisz lepiej poznać mnie.

Nazywam się Marek KOSAty. Jestem zawodowym tancerzem (wielokrotnym Mistrzem Polski , 3 krotnym Mistrzem Świata, kilkakrotnym zwycięzcą Blackpool, Internationala, UK i wielu innych najbardziej prestiżowych zawodów na świecie.) Oczywiście to wszystko z moją partnerką taneczną i biznesową Pauliną Glazik.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie zanim trafią do produkcji najpierw przez dłuższy czas są przeze mnie testowane, nie tylko pod względem wyglądu ale i funkcjonalności. Muszą jak najlepiej dopasowywać się do ciała podkreślając jego sylwetkę, jak i pomagać w treningach nie tracąc eleganckiego i oryginalnego wyglądu.

Jak t-shirt ma pomagać w treningach?

W większości naszych produktów używamy specjalnych przeszyć na klatce i po bokach ciała, które trzymają centrum (brzuch). Wiążą ciało. Jest to najważniejszy element, z którego jestem ogromnie dumny. Uczucie po założeniu jest takie jakby coś pomagało nam trzymać sylwetkę. Trzeba to poczuć, żeby zrozumieć:)

Kolekcja znalazła uznanie już na całym świecie. Śledząc nasze profile na Instagramie i Facebooku możesz obserwować wciąż nowych tancerzy, sportowców, trenerów którzy wybrali Kosa Collection.

Dołącz do nas!

Z pozdrowieniami Marek Kosaty


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl